Vivus

Vivus oferuje najbardziej dogodne i szybkie pożyczki na rynku rosyjskim. Głównym produktem Vivus na rynku rosyjskim jest pożyczka w wysokości od 3 000 do 30 000 rubli przez 30 dni. Aby uzyskać naszą pożyczkę, nie potrzebujesz zastawu, poręczyciela ani zaświadczenia o dochodach z miejsca pracy. Oferujemy naszym klientom rewolucyjną technologię na rynek rosyjski – zdalne przetwarzanie pożyczek przez Internet.

W przeciwieństwie do banków i innych firm mikrofinansowych, aby uzyskać pożyczkę Vivus, nie musisz odwiedzać biura ani spotkania z agentem, nie musisz nawet przesyłać dokumentów – wypełniasz wniosek i podpisujesz umowę pożyczki przez Internet w dogodnym dla siebie czasie (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu). dni w tygodniu), a pieniądze są przelewane na twoje konto, otwierane w dowolnym banku w Rosji, z kartą bankową, portfelami QIWI i Yandex.Money. Możesz również uzyskać pożyczkę gotówką za pośrednictwem systemu CONTACT. Wystarczy wysłać SMS-a z aplikacją na numer +7 983 320 1040.

Jeśli to konieczne, firma pozwala opóźnić wypłatę mikrokredytu, uiszczając opłatę za odnowienie odpowiadającą każdej kwocie kredytu.

Zalety korzystania z usług Vivus

Nasze pożyczki są dostępne w całej Rosji, aby złożyć wniosek, wystarczy posiadać osobisty numer telefonu komórkowego; Wygodna i szybka rejestracja przez całą dobę; Rozpatrzenie wniosku zajmuje kilka minut; Udzielanie i wypłata pożyczki są możliwe na różne sposoby; Możliwość przedłużenia okresu spłaty kredytu; Niskie opłaty za korzystanie z pożyczki; Wysoki poziom obsługi klienta.

Klienci Vivus

Vivus koncentruje się na długoterminowej współpracy z każdym klientem. Dlatego oferujemy naszym Klientom najbardziej dogodną obsługę finansową. Ciągle badamy życzenia klientów, ulepszamy nasz system i oferujemy nowe usługi.

Możliwości kariery w Vivus

Vivus to nowoczesna firma o wysokich standardach zarządzania personelem i etyki. Zespół Vivus zatrudnia osoby obdarzone poczuciem dużej odpowiedzialności, chęcią opanowania nowej wiedzy i umiejętności – gracze zespołowi dążący do osiągnięcia wspólnego celu firmy, jak również własnego, indywidualnego.