Supergrosz

Firma polska z doświadczeniem na rynku finansowym

SuperGrosz Sp. z o. o. to założona w 2015 roku firma ze 100% polskim kapitałem. Została założona przez ludzi z doświadczeniem w analityce oraz w finansach. Ciągle rozwijamy nasz produkt, wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta, dbamy o jakość obsługi na każdym etapie procesu składania wniosku i spłaty pożyczki ratalnej. Jako klient masz pewność, od kogo pożyczasz i do kogo możesz się zwrócić w razie nieoczekiwanych trudności.

Pożyczamy odpowiedzialnie

SuperGrosz oferuje pożyczkę ratalną z możliwością rozłożenia jej na 48 wygodnych rat. Dzięki temu klient ma pewność, że raty zobowiązania będą niskie. Dokładnie oceniamy także zdolność kredytową osób ubiegających się o pożyczkę. Dla stałych klientów oferujemy pożyczkę nawet w kwocie do 15 000 zł.

 

Przejrzystość kosztów

W naszym serwisie wszystkie koszty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób. Nie ukrywamy żadnych opłat i prowizji. Przed wzięciem pożyczki ratalnej klient może zapoznać się ze wszystkimi kosztami.

 

Szybkość podejmowania decyzji

Nasz serwis jest w pełni zautomatyzowany. Nie musisz już długo czekać na weryfikację wniosku ani przesyłać dokumentów. Cały proces od rejestracji poprzez weryfikację do wypłaty środków trwa tylko kilka minut. Dzięki nam zyskujesz czas i możesz cieszyć się pieniędzmi niemal natychmiast.

 

Wielokanałowa i profesjonalna obsługa

Klienci SuperGrosz.pl mogą liczyć również na dodatkowe, wielokanałowe wsparcie konsultantów w momencie wypełniania wniosku. Chcąc uzyskać pożyczkę dajemy do wyboru dwie opcje – można dokonać wszelkich formalności telefonicznie lub samodzielnie uzupełnić formularz online. W drugiej opcji w przypadku wątpliwości do dyspozycji klienta są konsultanci na czacie, jak również pracownicy dedykowanego call center. Dzięki wdrożonym procedurom niezależnie od etapu, który sprawia problem, konsultant jest w stanie w czasie rzeczywistym wesprzeć klienta i przeprowadzić go przez cały proces, aż do pomyślnego złożenia wniosku.

 

Możliwość wnioskowania o pożyczkę bez konieczności posiadania konta bankowego

SuperGrosz.pl, w partnerstwie z Pocztą Polską i Bankiem Pocztowym oferuje nową metodę weryfikacji tożsamości i wypłaty pożyczki – za pomocą czeku GIRO. To szybki i wygodny sposób wypłaty środków bez konta bankowego. Nowe rozwiązanie skierowane jest zatem do klientów, którzy nie posiadają konta, nie chcą by pieniądze trafiły na rachunek bankowy lub nie mają do niego dostępu online. Wybierając tę metodę, wystarczy po otrzymaniu decyzji udać się do najbliższego urzędu pocztowego i okazać dowód osobisty oraz kod przesłany SMS-em

 

Pożyczka bez konieczności posiadania konta bankowego

Wniosek o pożyczkę w całości przez telefon

Możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon

 

Dzięki wypłacie pieniędzy za pomocą czeku GIRO w urzędzie pocztowym klienci mają możliwość złożyć wniosek o pożyczkę u konsultanta w całości przez telefon. Dzięki temu nasza oferta staje się również całkowicie dostępna dla osób nieposiadających dostępu do internetu.

 

Dostępne aż 3 metody weryfikacji tożsamości Klienta

SuperGrosz.pl jako jedyna firma na polskim rynku pożyczek, oferuje aż trzy możliwości weryfikacji, w tym jedną całkowicie offline.

Bezpieczna weryfikacja danych online poprzez Konto X

Poprzez system Konto X

potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku

Tradycyjna weryfikacja poprzez przelew groszowy

Poprzez przelew 1 zł

tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta – dobrze znany klientom i popularny „przelew groszowy”

Weryfikacja danych GIRO bez konta bankowego

Poprzez Giro

wybierając tę metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki.