Ranking Pozyczek Na Raty

Numerem jeden w grudniowym rankingu pożyczek ratalnych nadal pozostaje Lendon na Raty. Firma pożyczkowa wyróżnia się atrakcyjną ofertą, która przyciąga klientów, a jasne warunki i łatwy proces wnioskowania, budzą ich zaufanie. To ciekawa propozycja dodatkowej gotówki na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Kto jeszcze znalazł się w rankingu? Zapraszamy do lektury!

LENDON NA RATY ZWYCIĘZCĄ W RANKINGU POŻYCZEK RATALNYCH

Podobnie jak w listopadowym rankingu pożyczek ratalnych, LendonRaty zwycięża również w grudniowym rankingu. Firma pożyczkowa oferuje swoim klientom pożyczkę na raty w maksymalnej wysokości 10 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 24 miesięcy. O pożyczkę ratalną mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 21 lat, mają stały adres zamieszkania na terenie Polski oraz posiadają polskie obywatelstwo.

Pożyczkodawca zapewnia swoim klientom łatwy proces ubiegania się o pożyczkę, w 100 proc. online oraz minimum formalności. Firma pożyczkowa nie wymagaprzelewów weryfikacyjnych. Tożsamość klienta zostaje potwierdzona przy pomocy usługi Instantor. Dodatkowo pożyczkobiorca dostanie przypomnienie o każdym zbliżającym się terminie uregulowania raty w formie smsa.

Zwycięstwo w rankingu pożyczek na raty zagwarantował: brak maksymalnego wieku pożyczkobiorcy oraz minimum formalności podczas wnioskowania.

SUPERGROSZ Z POŻYCZKĄ DO 15 000 ZŁ PO RAZ KOLEJNY NA DRUGIM MIEJSCU

SuperGrosz kolejny miesiąc zajmuje zaszczytne drugie miejsce. Pożyczkodawca oferuje pożyczkę na raty w maksymalnej wysokości 15 000 zł z okresem kredytowania od 4 do 48 miesięcy. Szansę na otrzymanie pożyczki ratalnej mają osoby, które są w wieku powyżej 21 roku życia oraz posiadają polskie obywatelstwo.

Firma udziela pożyczek bez zaświadczeń o dochodach- z do skorzystania z oferty wystarczy samodzielnie wypełnione oświadczenie o wysokości zarobków.

Ważne – pożyczkodawca oferuje wypłatę gotówki za pośrednictwem czeku GIRO.

NA OSTATNIM STOPNIU PODIUM STAJE FUNEDA

W grudniowym rankingu pożyczek ratalnych trzecie miejsce zajmuje Funeda. Instytucja pozabankowa oferuje pożyczkę na raty w wysokości do 12 000 zł. Okres kredytowania – od 12 do 48 miesięcy. Warto zauważyć, że z oferty mogą skorzystać studenci oraz emeryci. Przedział wiekowy wynosi od 20 do 70 lat.

Ważne – firma pożyczkowa nie wymaga przelewów groszowych. Potwierdzenie tożsamości klienta odbywa się za pośrednictwem usługi Instantor. Rozpatrzenie wniosku oraz przelew środków na konto pożyczkobiorcy zajmuje zazwyczaj ok. 15 minut.

MONEDONOW I ASKREDYT – CZWARTE I PIĄTE MIEJSCE W ZESTAWIENIU

MonedoNow to firma pożyczkowa, która spośród innych pożyczkodawców, wyróżnia się możliwością anulowania złożonego już wnioskupożyczkowego. Taka opcja jest dostępna w dowolnym momencie podczas procesu wnioskowania i przed akceptacją oferty. Instytucja proponuje swoim klientom pożyczkę na raty w maksymalnej wysokości 10 000 zł. Czas na spłatę zobowiązania wynosi do 25 miesięcy.

Askredyt w grudniowym rankingu pożyczek ratalnych zajmuje piąte miejsce. Firma pożyczkowa oferuje swoim klientom pożyczkę na raty w kwocie do 15 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 36 miesięcy. By ubiegać się o ten rodzaj zobowiązania finansowego, należy mieć ukończone 18 lat i posiadać polskie obywatelstwo.

Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Wystarczy dowód osobisty oraz numer PESEL. Ponadto informację o otrzymaniu pożyczki na raty, klient otrzyma kilka minut po złożeniu wniosku.

OFERTY SEKTORA POZABANKOWEGO-POŻYCZKI NA RATY I POŻYCZKI DLA FIRM

Firmy pożyczkowe w swoim portfolio posiadają kilka rodzajów pożyczek. Jeżeli potencjalny klient nie potrzebuje bardzo dużego zastrzyku gotówki, może postawić na chwilówki. Minimum formalności i krótki czas oczekiwania na środki finansowe to tylko niektóre z ich zalet. Jak znaleźć najlepszą ofertę? To proste, wystarczy rzucić okiem na comiesięczny ranking chwilówek

Co z przedsiębiorcami? Osoby prowadzące działalność gospodarczą, które szukają kapitału na rozwój, mogą zdecydować się na pożyczki dla firm. Warto zauważyć, że instytucje pozabankowe pożyczają pieniądze działalnościom, które nie wykazują historii kredytowej.