Moneyman

Moneyman – Twój osobisty asystent finansowy Moneyman jest pierwszą organizacją mikrofinansową w Rosji, która prowadzi całą działalność online.

Każdego dnia, z naszą pomocą, ludzie rozwiązują pilne problemy finansowe, tworząc opłacalne mikropożyczki bez zbierania dokumentów, stojąc w kolejkach i niekończące się wybieranie numeru na automatyczną sekretarkę w bankach. Mamy konkretny cel – zmienić rynek pożyczek konsumenckich w Rosji, czyniąc go wyjątkowo przejrzystym, prostym i wygodnym dla klientów. Jesteśmy łatwiejsi Przez kilka lat opracowywaliśmy algorytmy scoringowe, aby zagwarantować najlepsze mikrokredyty.

 Cały proces pozyskania pożyczki jest niezwykle prosty i zajmuje minimum czasu. Uzyskanie mikropożyczki jest w pełni realizowane online: od wypełnienia ankiety do otrzymania środków.

Kwotę pożyczki można otrzymać na rachunku bankowym, na karcie, a w przypadku wielokrotnych wezwań w gotówce za pośrednictwem systemów płatności Contact, Unistream, Golden Crown. Dlatego jesteśmy wybierani, gdy chodzi o to, gdzie lepiej jest wziąć mikrokredyt. Jesteśmy szybsi Rozumiemy, że kiedy pilnie potrzebujesz pieniędzy, nie masz czasu, aby pójść do banku, albo bolesnego procesu zbierania dokumentów, lub czekania przez długi czas z banku.

Dlatego Moneyman przekaże Ci pieniądze tak szybko, jak to możliwe, od momentu złożenia wniosku o pożyczkę online. Aby zaoszczędzić Twój czas, wśród naszych warunków nie ma zastawu ani gwarancji. Wszędzie, gdzie nie potrzebujesz nigdzie korzystać z usług naszej firmy. Możesz wziąć pożyczkę online z największych miast Rosji lub małych osiedli.

Nasze działania wykonujemy w obszarze prawnym Federacji Rosyjskiej, działając uczciwie i otwarcie. Firma ma ocenę A + .mfi, co oznacza wysoką niezawodność. I tysiące klientów już to widziało, którzy skorzystali z mikrokredytów w MoneyMan. Potwierdzają to liczne pozytywne recenzje. Internetowa usługa pożyczkowa jest jedną z trzech największych rosyjskich firm pożyczek krótkoterminowych. Zapewniając wysokiej jakości konkurencyjne usługi, chcemy zwiększyć zaufanie obywateli do organizacji mikrofinansowych i promować rozwój rosyjskiego rynku kredytowego.