1. pozyczkichwilowki.net >
  2. Kredyty gotówkowe tylko przez intenret?

Kredyty gotówkowe tylko przez intenret?

Kredyty gotówkowe tylko przez intenret?

Ludzik
2019-04-23 12:51:59
Fajnie, bo ofert jest wiele. Jest konkurencja i to się czuje po spadających cenach. Mam jednak pewien problem, bo odnoszę wrażenie, ze wszystkie a co najmniej większość firm pożyczkowych działa online, przez internet. Czyli gdybym chciał pieniądze do rączki, to nie jest to za bardzo możliwe? Rodzi to pewne problemy np takiej natury, że trzeba mieć konto bankowe. Mając konto bankowe może ono być zablokowane np przez komornika....
2019-04-25 10:28

Mam wrażenie, że aktualnie większość kredytów, debetów i innych tego typu operacji kredytowych realizuje się właśnie zdalnie.

2019-04-26 11:24

Powiem tak: już kilka razy zaciągałem kredyt przez internet i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie robić tego w inny sposób. Wcześniej owszem, jeździłem do miasta, zachodziłem do punktu, wypełniałem papiery. Obecnie w grę wchodzi w zasadzie tylko i wyłącznie droga internetowa, która jest szybsza, łatwiejsza a i mam też kontrolę nad kosztami. Z góry wiem ile mnie to będzie kosztowało, co wcześniej nie było takie oczywiste.

2019-04-29 12:24

Ostatnimi czasy zaciągam tylko takie kredyty, czyli przez internet. Może i fakt, że jest drożej (mowa o kredytach pozabankowych), ale przynajmniej jest to z mojego punktu oszczędność czasu, które mocno, ale to mocno brakuje, zwłaszcza, gdy na tygodniu w godzinach pracy banków jest się trudno wyrwać. Piszę to z własnego punktu widzenia. 

2019-04-30 10:44

Należy też pamiętać o pewnych ciemnych stronach możliwości zadłużania się przez internet. Były przecież takie przypadki, gdzie dochodziło na tym polu do wyłudzeń. Najsłabszym ogniwem są operatorzy komórkowi, którzy zbyt łatwo wykonują cesję nr telefonów, przez co zmienia on właściciela. Banki i inne instytucje finansowe oczywiście nic o tym nie widzą. Ktoś kto ma niecne cele w łatwy sposób może wyłudzić kredyt bądź inne dobra finansowe. Trzeba być mega ostrożnym.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>