1. pozyczkichwilowki.net >
  2. Błędne dane z przelewu autoryzacyjnego

Błędne dane z przelewu autoryzacyjnego

Błędne dane z przelewu autoryzacyjnego

Masłowski
2019-04-10 09:32:27
Czy błędny kod pocztowy może być powodem odrzucenia wniosku pożyczkowego. Machnąłem się o jedna cyferkę przy wypełnianiu formularza pożyczkowego, nie zgadzało się im to, z przelewem na 1 grosz który otrzymali z mojego banku i odrzucili wniosek. Rzeczywiście są aż tak wrażliwi, nawet na najmniejsze szczegóły. Nie chcę pisać, kto i co - ale tak było.
2019-04-11 09:51

Miałem bardzo podobną sytuację w banku w którym zakładałem konto kiedyś. Autoryzacja również odbywała się na podstawie przelewu autoryzacyjnego. I też coś tam źle podałem, nie pamiętam co dokładnie, ale wiem, że była to jakaś drobna literówka, która generalnie nie miala większego wpływu, ale konta mi nie założyli. Musiałem jeszcze raz wykonać cłą procedurę.

2019-04-12 09:25

Niestety, ale tak jest. Im po prostu system nie przepuści dalszej procedury związanej ze składaniem wniosku, jezeli wszystkie dane nie będą się zgadzały. Ma to znaczenie, zwłaszcza podczas podpisywania ważnej umowy - ktora gdy dane będą błędne mogłaby zostać podważona. Dlatego też jest to aż tak istotne.

2019-04-12 12:33
To wynika wprost z procedur. Pracownik który mimo nawet dobrych chęci zaakceptowałby taki wniosek, mógłby liczyć się z jakimiś konsekwencjami służbowymi. Tym bardziej w sytuacji w której doszłoby do niespłacania kredytu. Krótko mówiąc, dane musza się zgadzać, nie może być nawet małej literówki. Sorry, ale taki mamy klimat.
2019-04-15 09:22

Miałem już kiedyś podobną sytuację. Podobna, bo u mnie z tego co pamietam nie zgadzał się kod pocztowy. Ten który podałem był inny niż ten który późnej otrzymali w przelewie autoryzacyjnym z banku. Sytuacja podobna jak u Ciebie, czyli odrzucenie i prośba o ponowienie całej procedury. Przeciągnęło się to o 1 dzień, ale się udało.

2019-04-29 09:44

Błędne dane z przelewu autoryzacyjnego, gdzie wszędzie jest grubą czcionką wyjasnione, jak to powinno w praktyce wyglądać, że akurat w tym przelewie nie ma miejsca na błędy - a mimo wszystko ludzie jak na złość te błędy popełniaja i przelewy są odrzucane. Przecież przed wypełnieniem wniosku, można wejść w ustawienia konta, aby sprawdzić dokładnie co i jak.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>