Ferratum Bank

Ferratum Group to międzynarodowa firma świadcząca krótkoterminowe kredyty i pożyczki konsumpcyjne w Internecie, a także kredyty dla małych i średnich przedsiębiorstw. Złóż wniosek o pożyczkę i zawrzyj umowę pożyczki za pomocą komputera i telefonu komórkowego. Firma została założona w 2005 roku, jej siedziba mieści się w Helsinkach w Finlandii. Dziś Ferratum prowadzi działalność w aż 25 krajach w całej Europie, w Afryce, Południowej i Północnej Ameryce, a także w regionie Azji i Pacyfiku.

Ferratum jest pionierem w zakresie mobilnych usług finansowych. Mobilny bank Ferratum, uruchomiony w 2016 roku, jest innowacyjną platformą oferującą szereg usług bankowych, w tym płatności elektroniczne i przelewy, w jednej ofercie. Dziś jest dostępny w pięciu krajach europejskich. Pamiętaj, że Ferratum pomógł już ponad 2 milionom klientów.

Grupa Ferratum jest notowana na giełdzie we Frankfurcie w Prime Standard pod kodem “FRU”. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://pozyczkichwilowki.net/ ferratum-bank-opinie /.