Ekspres Kasa

Jesteśmy jedną z największych firm w Europie i na świecie, które udzielają szybkich pożyczek za pośrednictwem telefonów komórkowych i Internetu.

W Polsce Ferratum Bank p.l.c. oferuje swoim klientom pożyczki krótkoterminowe na 15 lub 30 dni (ekspresska.pl) oraz pożyczki ratalne dla ferratum.pl.

Ferratum Bank p.l.c. znajduje się w Polsce w pierwszej trójce instytucji finansowych udzielających pożyczek gotówkowych. Ferratum Bank p.l.c. rozpoczęła działalność w Polsce w listopadzie 2013 r. Wcześniej, od 2007 r., pracowała jako Ferratum Poland Sp. ogród zoologiczny. W tym czasie naszym głównym produktem była szybka pożyczka o nazwie Ekspres Kasa, dostępna na stronie Ekspraasa.pl. Od 2012 roku otrzymał licencję od instytucji bankowej. Jesteśmy obecni w 25 krajach. Grupa działa w 25 krajach i obsługuje ponad 2,1 miliona klientów na całym świecie.

Nasze marki i produkty są uznawane i cieszą się zaufaniem nie tylko naszych klientów, ale także branży pożyczkowej. W 2011 roku otrzymaliśmy “Skrzydło Polskiego Krajowego Rejestru Długów” za promowanie etyki i bezpieczeństwa w handlu gospodarczym. Należymy również do Konferencji Firm Finansowych, organizacji, która ustanawia najwyższe standardy postępowania w relacjach z kontrahentami i klientami.

Ferratum Bank p.l.c. Jako firma kredytowa w Polsce ma status banku.

Naszą misją jest posiadanie przejrzystych, prostych i szybkich produktów finansowych dostosowanych do potrzeb i potrzeb naszych klientów. Nieustannie pracujemy nad poprawą jakości obsługi klienta i procesów kredytowych, a także zadowoleniem naszych partnerów biznesowych. Jest to możliwe tylko poprzez tworzenie wysokiej jakości produktów przy zachowaniu przejrzystych procedur kredytowych, zapewnieniu bezpieczeństwa i poufności naszych klientów – dlatego zapewniamy specjalistyczną pomoc od momentu jej zakończenia aż do ostatecznej spłaty.

Wartości, które leżą u podstaw wszystkich naszych działań:

  • Profesjonalizm jest dla nas ciągłym uczeniem się, jasną strukturą aktywności i odpowiedzialności za nasze działania. Zrównoważony rozwój jest dla nas wynikiem szybkości, z jaką rośnie nasza wartość. Dążymy do dalszego rozwoju naszej marki w przyszłości.

 

  • Etyka – widzimy to w sposobie traktowania innych osób, naszych klientów i naszych pracowników, za które ponosimy odpowiedzialność. Wierzymy, że budowanie zaufania do naszej branży jest podstawą marki, którą reprezentujemy

 

 

  • Mamy jasną wizję grupy Ferratum i oferowanych przez nas usług. “mówi Jorma Jokela, dyrektor generalny i założyciel Ferratum Group – w naszej pracy kierujemy się pasją do innowacji i ambitną strategią rozwoju – naszym celem jest być wiodącą globalną firmą mikrokredytową w 2014 roku. Wierzymy, że nasze produkty a usługi mogą być wykorzystywane przez wielu zadowolonych klientów w wielu krajach.