Aasa Polska

Aasa Polska to firma z branży finansowej z XXI wieku. Nasza firma specjalizuje się w kredytach ratalnych, korzystamy z unikalnego procesu oceny zdolności kredytowej.

Działamy on-line, ale także wykorzystujemy tradycyjne kanały handlu. Nasza oferta nie obejmuje wypłat – dbamy o naszych klientów i rozwój rynku finansowego. Aasa pochodzi z Finlandii i działa na polskim rynku od 2012 roku.

Rdzeniem działalności Aasa jest połączenie najlepszych cech banków i oferty firm pożyczkowych. Opiera się na przejrzystości, szybkości, prostocie i bezpieczeństwie. Ocena zdolności kredytowej jest przeprowadzana w czasie rzeczywistym i zajmuje tylko kilka sekund. Każdy klient przechodzi taką analizę.

Aasa Polska otrzymała dofinansowanie w wysokości 290 milionów złotych na długoterminowe inwestycje rozwojowe. Dzięki tym środkom Aasa była w stanie nadążyć za rosnącym zainteresowaniem ofertą. W ciągu ostatnich czterech lat Aasa pozyskała fundusze z Banku Zachodniego WBK, Credit Value Investments, Mezzanine Management (inwestor private equity działający na rynku polskim oraz w Europie Środkowej), Novator Partners Group i Olimpia Group (właściciele P4, najszybciej rozwijającego się rynku telekomunikacyjnego w Polsce). Polska, która działa pod marką Play).